Hoşgeldiniz... Abone Ol Abone Girişi
Müşteri Hizmetleri: 0543 337 07 24

Üyelik Neden Ücretsiz Adana

Üyelik Neden Ücretsiz Adana

Üyelik Neden Ücretsiz Adana

Firmamız bir çok sektörde ücretsiz , yazılım hizmeti sunmaktadır. Bu yazılımları ücretsiz yapmaktaki amacımız öncelikle reklamımızı yapmak, ismimizi duyurmak ve toplumsal fayda sağlayan projelerde yer almaktır. İkinci planda ise sistemde bulunan sms kullanımları zorunlu olmamak ile beraber Kullanılmak istendiğinde ücrete tabidir. Sistem sms kullanılmadan düzgün olarak çalışmaktadır.SMS KULLANIMI ZORUNLU DEĞİLDİR.Sadece dönemsel bilgilendirmeler ve duyuruları sms kanalı ile yapmak istediğinizde ücrete tabidir.Firmamız Btk'dan lisanslı olup, aracısız işlem yaptığınız için sms fiyatlarımızda çok uygundur.

Sistem temelinde bir dernek merkezi , buna bağlı üye grupları , bu grupların listelenmesi, bilgilendirilmesi, borçlandırılması-alacaklandırılması yani cari takibinin yapılması , merkez kasanın raporlanması ve yönetilmesini kapsamaktadır.

Siz sisteme kayıt olduğunuzda kolaylık açısından , merkez şube otomatik olarak oluşur. buna bağlı temel gruplar sistem tarafından oluşur takip açısından da bu ana gruplar sizin yapacağınız işlemleri kategorize eder.

Oluşan gruplar :

ÜYELER genel olarak kullanılacak dernek üyeleri bu kısımda takip edilir , aidat ödemeleri gereklidir. durum takiplerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

YÖNETİCİLER dernek yöneticilerini takip için kurulmuştur. Aidat ödeyebilirler.

ÇALIŞANLAR dernek çalışanları için hazırlanan gruptur. Aidat ödemezler. Bu kişilere maaş ödemesi yapabilir , yine listeleyip takip edebilirsiniz.

BAĞIŞ GRUBU dernek tarafından karşılıksız yapılan yardım ve verilen bursları takip edebileceğiniz gruptur. Aidat ödemezler.

DİĞER KİŞİLER dernekle ilişkisi geçici , yada düzensiz olan kişiler ile yapılan işlemleri bu kısımdan yönetip listeleyebilirsiniz.